ŞİRKET PROFİLİMİZ

ŞİRKET PROFİLİMİZ

ARAF KALIP 2017 Yılında RAMAZAN ORHAN tarafından kurulmuştur. Mesleğine bugüne kadar farklı firmalarda çıraklık, kalfalık ve ustalık yapan RAMAZAN ORHAN 2017 yılında kendi firmasını kurmuş ve KALIP İMALATI yapmaya başlamıştır.

ARAF KALIP Kurulduğu günden itibaren Plastik Kalıbı Ve Diğer Kalıp Türleri konusunda kalıp imalatı yapan uzman kadrosu ile kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimize paylaşmanın heyecanını duyarız.

Kısa bir zaman zarfı içerisinde hızlı bir tırmanışla KALIP İMALATI sektöründe adından sıklıkla söz ettirmeye başlayan ARAF KALIP ticari hayatı boyunca edinmiş olduğu tecrübelerden hizmetlerini günden güne katlayarak yatırımlarına devam etmektedir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederiz sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edeceğiz.

En kısa sürede çalışmak dileğiyle..